Biz Kimiz ?

STRATEJİK EMLAK PAZARLAMA atolyemiz ile rakiplerinizi geride bırakın

Bodrum EmlakTv.com 2017 yılından bu yana kendi alanında Bodrum'un güzelliklerini sizlerle başka bir bakış açısı ile paylaşmayı ilke edinmiş bir emlak pazarlama reklam tv'sidir. Bodrum’un kalbinde yer alan Gümüşlük’te; Kurumsal bir bakışaçısı ile, Video Prodüksiyon,Drone Çekimleri, Fotoğraf Çekimi, Dijital Pazarlama, Açık Ev Organizasyonu ve Gayrimenkul Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunan Bodrum EmlakTv, tüm projelerini yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

UZMANLIK ALANLARIMIZ;

BODRUMUN EN ETKİLEYİCİ VE EN DOĞRU LOKASYONLARIYLA SİZLERİ BULUŞTURACAĞIZ

FELSEFEMİZ;

Bodrum EmlakTv, pazarlama iletişimi çözümleri ve tasarım hizmetleri alanında başarıya odaklı ve görsel hizmetler sunarak özgün ve iz bırakan projeler geliştirip hayata geçirme anlayışıyla çalışır. İş hedeflerine uygun bir içerik yaklaşımıyla, görsel, anlaşılır ve estetik tasarımlarıyla, markanıza, işinize ve projenize değer katan yaklaşımlarıyla, her biri kendi içinde özgün çözümler hazırlar.

Hazırlanan reklam ve tasarım çalısmaları yapılan kurumun, projenin ev veye villa'nın şapkasını giyerek bu serüvene başlamak, satıcının müşterisini -hedef kitlesini- hissetmek, anlamak ve ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek Bodrum EmlakTv’nin müşteri merkezlilik yaklaşımının çerçevesini çizer.

Bu çerçevede, Tv'miz birikimi, uzman danışmanlarımız müşteri ilişkileri ve tasarım ekibi ile müşterinin yakınında degil, yanındadır .Vizyonumuz & Misyonumuz

Bodrum EmlakTv, müşterileri' nin iş ve satış hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamak amacıyla, pazarlama iletişimi prensipleri çerçevesinde iletişimi stratejik olarak planlar, yönetir ve uygular. Sonuç odaklı iletişim yaklaşımı ve görsel çözümleriyle, müşterilerine farklılaşma imkanı verir, rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı olur.

Bodrum EmlakTv, hizmet verdiği değerli markaların (müşterileri'nin) ihtiyaç duyacağı iletişim, pazarlama çalışmalarında görsel profesyonel çözümler üreten, kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

Bodrum EmlakTv, günümüz iletişim emlak pazarlama ve danışmanlık ihtiyaçlarının tamamına yönelik projeler üretirken, gelecek vizyonuyla, sektöre yeni yaklaşımlar kazandıracak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor.

Sık Sorulan Sorular